Klassement

Overzicht klassementen

Selektie Klassement NC over alle districtswedstrijden

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJongens 11-12 jaar
1Jan Teade Nauta
20.07
Marrit v/d Wal
15.18
Reinier Overbeek
19.38
Guus Hoogland
17.16
Femke Rispens
12.86
Harmen Bogaard
12.23
2Jaco de Groot
19.74
Joriene Baas
14.80
Lucas van Eijk
19.13
Rutger Haanstra
17.03
Pytrix Westra
12.79
Jorian Kastelein
11.06
3Erwin Timmerarends
19.34
Fabiënne Overbeek
14.62
Chris Anker
17.81
Harmen Timmerarends
16.35
Inger Haanstra
12.71
Ferran Houdijk
10.97
4Ysbrand Galama
19.27
Anna-Jet Leyenaar
14.62
Matthieu van Vuuren
17.63
Mark van der Horst
16.13
Suzanne Mulder
12.65
Arien Kastelein
10.45
5Sytse Bokma
19.22
Wendy Helmes
14.21
Wietse Nauta
17.39
Roy Velis
15.97
Hanneke Westert
12.62

Klassement ROC Friese Poort Competitie 2019

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jan Teade Nauta
20.07
Marrit v/d Wal
15.18
Wietse Nauta
17.39
Rutger Haanstra
17.03
Femke Rispens
12.86
2Ysbrand Galama
19.27
Anna-Jet Leyenaar
14.62
Minne Smit
16.57
Wytse Steensma
15.89
Pytrix Westra
12.79
3Sytse Bokma
19.22
Sigrid Bokma
14.15
Jesper Demmer
15.68
Peter Faber
15.68
Inger Haanstra
12.71
4Rutger Piersma
18.99
Anneke Broersma
13.32
Abe-Luuk Stedehouder
15.45
Riemer Durk Krol
15.49
Hanneke Westert
12.62
5Freark Kramer
18.75
Akke Dijkstra
12.78
Jasper Henstra
15.21
Stefan Douma
15.40
Lisse v/d Knaap
12.41

De Samenwerking Klassement

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
39.17
Wendy Helmes
27.72
Reinier Overbeek
37.06
Guus Hoogland
34.02
Suzanne Mulder
25.26
2Erwin Timmerarends
38.12
Dymphie Baas - van Rooijen
27.27
Lucas van Eijk
36.73
Harmen Timmerarends
32.56
Rianne de Regt
24.94
3Thomas van Midden
37.39
Eline Duurkoop
27.16
Chris Anker
34.88
Roy Velis
31.17
Meike Zijderlaan
23.69
4Rian Baas
37.25
Joriene Baas
26.80
Matthieu van Vuuren
34.53
Mark van der Horst
31.07
Laura Maaijen
23.59
5Wilco van Amerongen
37.14
Carina den Hartogh
26.30
Bas van Leeuwen
34.48
Hidde van Dam
31.06
Thalina van der Wind
23.03

Klassement FLB Jeugd 2019

 JeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaar
1Hidde de Jong
8.93
Sietse Lefferts
9.92
Daan Postma
7.71
Yenthe van Kammen
8.74
2Auke Jan Jilderda
7.56
Douwe-Franke Westra
7.40
Daniël Veenstra
6.76
3Wietske Pafforaad
7.28
Wieger Bijlsma
7.25
Bram Popma
4.77
4
5

Klassement PBH Jeugd 2019

 Jeugd
1Karsten Klarenbeek
10.51
2Roza Verburg
9.35
3Lisanne Cazant
8.80
4Nikolaj Lodder
8.78
5Gijs Kool
8.71

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond