Klassement

Overzicht klassementen

Algemeen Klassement Hollandse en Friese springers 2021

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJongens 11-12 jaar
1Jaco de Groot
143.23
Fabiënne Overbeek
103.87
Reinier Overbeek
133.62
Arend Veenstra
115.03
Hanneke Westert
100.83
Mark Boer
59.24
2Nard Brandsma
135.68
Demi Groothedde
102.40
Hidde van Dam
126.33
Rick Cazant
113.60
Inger Haanstra
94.84
Reinder Haanstra
50.13
3Sytse Bokma
135.07
Laura Maaijen
100.91
Minne Smit
123.25
Douwe Abma
109.86
Suzanne Mulder
92.99
Jorrit Bouwstra
24.40
4Thomas van Midden
133.66
Pytrix Westra
98.22
Guus Hoogland
120.99
Karsten Klarenbeek
109.78
Hilde v/d Weij
91.42
5Oane Galama
133.46
Maureen Poiesz
96.00
Harmen Timmerarends
120.00
Wessel Schenk
107.78
Thalina van der Wind
88.93

Klassement Fryske Fierljep Kompetysje 2021

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Nard Brandsma
79.90
Tessa Kramer
62.03
Wisse Broekstra
74.71
Arend Veenstra
69.05
Hanneke Westert
59.96
2Sytse Bokma
79.83
Marrit v/d Wal
59.95
Rutger Haanstra
73.20
Douwe Abma
65.64
Inger Haanstra
56.71
3Oane Galama
79.74
Sigrid Bokma
58.31
Minne Smit
72.63
Germ Terpstra
63.81
Hilde v/d Weij
54.42
4Jan Teade Nauta
76.61
Pytrix Westra
57.53
Riemer Durk Krol
71.08
Auke Jan Jilderda
61.71
Jeltske Terpstra
52.70
5Ysbrand Galama
73.23
Femke Rispens
56.34
Wytse Steensma
69.24
Michiel Zijlstra
61.45
Berber de Vries
52.00

De Samenwerking Klassement 2021

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
124.06
Fabiënne Overbeek
89.35
Reinier Overbeek
116.06
Roy Velis
106.53
Suzanne Mulder
81.00
2Thomas van Midden
116.28
Demi Groothedde
88.92
Hidde van Dam
109.45
Rick Cazant
97.84
Thalina van der Wind
77.19
3Lucas van Eijk
114.60
Laura Maaijen
87.33
Guus Hoogland
108.51
Karsten Klarenbeek
94.69
Lisanne Kroon
76.16
4Paul van Meijeren
114.01
Julia van Eijk
79.95
Chris Anker
105.02
Wessel Schenk
93.10
Nikita van Dijk
75.93
5Wouter van Midden
112.45
Nicole Uitman
79.54
Mark van der Horst
104.92
Joost van Weelden
92.59
Lieke Stolwijk
74.99

Klassement FLB Jeugd 2021

 Jongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Daniël Veenstra
37.29
Hylke Brouwer
30.66
Vienne v/d Knaap
34.91
Else Klijn Velderman
24.11
2Roan Bijlsma
33.99
Ysbrand Haanstra
30.59
Yrsa Maats
34.31
Ingrid Postma
6.60
3Daan Postma
33.89
Bram Bergstra
26.46
Nynke Klijn Velderman
33.00
Fardau Schaap
5.62
4Melle de Jong
32.20
Lucas Visser
23.43
Hieke Vogel
32.38
5Jort v/d Goot
31.79
Brend Haanstra
13.36
Nynke Kampen
31.19

Klassement PBH Jeugd 2021 voorseizoen

 Jeugd
1Thomas Meijer
9.68
2Joël Kastelein
9.65
3Martin den Boer
9.49
4Gemma van Oosterom
9.36
5Thijs van Oort
9.04

Klassement PBH Jeugd 2021

 Jeugd
1Micha Nap
64.75
2Stijn van de Water
63.71
3Gemma van Oosterom
63.58
4Joep van der Mark
59.99
5Fynn van Niekerk
58.96

Selectie Klassement Jeugd voor HK/NK 2021

 Jongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Mark Boer
19.36
Jarmo Timmens
17.40
Gemma van Oosterom
18.44
Meike Cazant
13.54
2Micha Nap
18.29
Jort van de Water
17.19
Ymke van Eijk
16.79
3Martin den Boer
18.26
Joep Verkleij
15.51
Manon van Vliet
15.74
4Thomas Meijer
18.07
Leon Cazant
13.85
Marije van Ingen
14.82
5Olivier Bosman
17.89
Daan Cazant
13.73
Sanne Hoogenboom
14.80

Klassement Jeugd voor FK/NK 2021

 Jongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Jorrit Bouwstra
20.63
Hylke Brouwer
15.76
Yrsa Maats
18.16
Else Klijn Velderman
12.31
2Reinder Haanstra
19.28
Ysbrand Haanstra
15.62
Vienne v/d Knaap
17.99
Ingrid Postma
6.60
3Daniël Veenstra
18.88
Bram Bergstra
13.57
Hieke Vogel
16.77
Fardau Schaap
5.62
4Roan Bijlsma
17.47
Wout Dijk
12.38
Nynke Klijn Velderman
16.45
5Daan Postma
17.00
Lucas Visser
12.17
Nynke Kampen
16.32

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond