Schansrecords

Schansrecords accommodatie Vlist

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenJaco de Groot21.5516-08-2017
DamesDymphie Baas - van Rooijen16.9629-07-2015
JuniorenRian Baas19.9708-08-2013
JongensReinier Overbeek18.6327-06-2018
MeisjesAnna Jet Leyenaar15.1625-08-2007
JeugdKenzo Hielema10.6405-08-2016

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Jaco de Groot21.5516-08-2017
Jaco de Groot20.9408-08-2012
Jaco de Groot20.8130-06-2010
Jaco de Groot20.6619-05-2010
Jaco de Groot20.4401-07-2009
Bart Helmholt20.1725-08-2007
Jaco de Groot19.7521-07-2007
Jaco de Groot19.4402-06-2007
Remco van den Berg19.1122-07-2006
Erik Bos18.6319-07-2006
Aart de With18.3709-08-1980
Aart de With18.2511-08-1979
Aart de With17.3912-08-1978
Jaap den Boer16.9003-06-1978
Wim Rietveld16.4514-08-1976
Anton van der Bas15.6901-01-1974

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Dymphie Baas - van Rooijen16.9629-07-2015
Dymphie Baas - van Rooijen16.5003-07-2013
Dymphie Baas - van Rooijen16.3519-05-2012
Dymphie Baas - van Rooijen16.3401-07-2009
Dymphie Baas - van Rooijen15.5913-06-2009
Dymphie Baas - van Rooijen15.3830-05-2009
Dymphie Baas - van Rooijen15.3014-06-2008
Anna Jet Leyenaar15.1625-08-2007
Wendy Helmes14.9502-06-2007
Carla Bos14.3022-07-2006
Liesbeth de Groot- de With14.0119-07-2006
Margriet Kamphof13.8624-06-2006
Liesbeth de Groot- de With13.1322-06-2006
Marjan Duurkoop-de Groot13.0617-07-1982
Marjan Duurkoop-de Groot12.4610-08-1981
Marjan Duurkoop-de Groot12.4209-08-1980
Marjan Duurkoop-de Groot12.3105-07-1980
Marjan Duurkoop-de Groot12.2111-08-1979
Wil v.d. Berg12.1214-08-1976
Wil v.d. Berg11.4801-01-1974

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Rian Baas19.9708-08-2013
Wilco van Amerongen19.8208-08-2012
Rian Baas19.6516-05-2012
Jan-Willem de Groot19.0915-08-2009
Jaco de Groot18.9222-07-2006
Jaco de Groot18.5519-07-2006
Aart de With18.5214-08-1976
Jaap den Boer16.5426-06-1976
Aart de With15.8901-01-1974

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Reinier Overbeek18.6327-06-2018
Reinier Overbeek18.6219-08-2017
Reinier Overbeek18.3916-08-2017
Alwin Fonk18.3825-08-2007
Corné Spruit16.8124-06-2006
Lambert Groothedde14.6609-08-1986
Addy Booy14.2506-08-1977
Arie Rietveld13.7901-01-1976
Arie Rietveld13.1114-08-1976
Arie Rietveld12.9726-06-1976
Henk van Os12.6601-01-1974

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Anna Jet Leyenaar15.1625-08-2007

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Kenzo Hielema10.6405-08-2016
Harmen Timmerarends10.5905-08-2016
Ties Meijer9.7805-08-2016
Harmen Timmerarends9.5130-07-2015
Roy Velis9.4923-05-2015
Kenzo Hielema9.4702-07-2013
Casper Boom9.4114-06-2011
Fabiënne Overbeek9.2021-05-2011
Coen Huisman9.1814-06-2008

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond