Klassement

Overzicht klassementen

Pollepleats Nationale competitie

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
104.16
Dymphie Baas - van Rooijen
75.20
Jan Teade Nauta
91.42
Reinier Overbeek
92.31
Demi Groothedde
73.60
2Erwin Timmerarends
98.12
Wendy Helmes
74.32
Freark Kramer
90.39
Wisse Broekstra
80.16
Bente Vlas
71.64
3Thewis Hobma
97.24
Sigrid Bokma
74.08
Daniel Cluistra
87.15
Rutger Haanstra
79.97
Femke Rispens
70.51
4Rian Baas
97.20
Anneke Broersma
70.80
Bas van Leeuwen
86.58
Timon de Haay
79.56
Iris Mulder
68.44
5Thomas van Midden
94.90
Kimberly Engelhard
70.72
Jarno Hoekstra
85.67
Stefan Douma
78.24
Pytrix Westra
67.94

Klassement selectie NC over alle districtswedstrijden

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Jaco de Groot
145.58
Dymphie Baas - van Rooijen
108.52
Freark Kramer
133.78
Reinier Overbeek
132.55
Demi Groothedde
101.93
Aale de Haan
6.75
Roy Velis
110.00
Jeffrey Jansen
36.62
Berber de Vries
78.62
Berber Haanstra
26.16
2Nard Brandsma
142.01
Wendy Helmes
107.36
Richard van Bemmel
128.01
Wisse Broekstra
118.36
Bente Vlas
98.21
Michiel Zijlstra
92.26
Auke Tymen de Boer
34.74
Hilde v/d Weij
33.97
Mare v/d Zee
25.13
3Thewis Hobma
140.96
Kimberly Engelhard
102.43
Daniel Cluistra
127.73
Rutger Haanstra
116.01
Tirza Boschma
96.26
Chris Lodder
86.42
Sietse Lefferts
27.99
Maureen Westerhof
32.20
Sanne Bouwstra
12.67
4Wouter van Midden
140.18
Sigrid Bokma
101.00
Jan Teade Nauta
127.39
Guus Hoogland
113.33
Femke Rispens
95.94
Wessel Schenk
84.89
Riemer Zijlstra
25.91
Jeltske Terpstra
30.99
Mirthe Bruinsma
5.84
5Rian Baas
138.07
Anneke Broersma
100.10
Rutger Piersma
126.22
Timon de Haay
112.77
Fardau van Akker
94.94
Erwin Lefferts
81.13
Wieger Bijlsma
24.53
Yenthe van Kammen
30.48

Klassement ROC Friese Poort Competitie 2018

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd
1Nard Brandsma
142.01
Sigrid Bokma
101.00
Freark Kramer
133.78
Wisse Broekstra
118.36
Bente Vlas
98.21
Romke Jan Kootstra
43.61
2Thewis Hobma
140.96
Anneke Broersma
100.10
Jan Teade Nauta
127.39
Rutger Haanstra
116.01
Tirza Boschma
96.26
Jitse Postma
10.20
3Sytse Bokma
134.84
Akke Dijkstra
99.81
Rutger Piersma
126.22
Abe-Luuk Stedehouder
109.04
Femke Rispens
95.94
Chris Geerdink
9.31
4Hannes Scherjon
133.59
Boukje de Boer
94.37
Wietse Nauta
122.42
Stefan Douma
108.65
Fardau van Akker
94.94
5Ysbrand Galama
133.54
Hiske Galama
93.61
Jarich Wijnstra
122.34
Renzo Zwaagman
108.62
Pytrix Westra
94.87

De Samenwerking Klassement

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Jaco de Groot
145.58
Dymphie Baas - van Rooijen
108.52
Richard van Bemmel
128.01
Reinier Overbeek
132.55
Demi Groothedde
101.93
2Wouter van Midden
140.18
Wendy Helmes
107.36
Daniel Cluistra
127.73
Guus Hoogland
113.33
Lizanne Schilt
94.59
3Rian Baas
138.07
Kimberly Engelhard
102.43
Lucas van Eijk
122.78
Timon de Haay
112.77
Iris Mulder
93.44
4Erwin Timmerarends
136.18
Joriene Baas
97.27
Chris Anker
121.42
Harmen Timmerarends
110.61
Suzanne Mulder
91.87
5Thomas van Midden
134.21
Julia van Eijk
95.73
Matthieu van Vuuren
120.90
Roy Velis
110.00
Laura Maaijen
91.53

Klassement FLB Jeugd 2018

 DamesJongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Janneke Wittermans
12.22
Thomas v/d Goot
31.18
Judith de Haan
51.63
Romke Jan Kootstra
33.25
Douwe-Franke Westra
18.09
Sietse Lefferts
19.98
Yenthe van Kammen
15.99
Berber Haanstra
8.57
2Janneke Wittermans
12.22
Thomas v/d Goot
31.18
Judith de Haan
51.63
Romke Jan Kootstra
33.25
Douwe-Franke Westra
18.09
Sietse Lefferts
19.98
Yenthe van Kammen
15.99
Berber Haanstra
8.57
3Jasper Woudwijk
22.69
Astrid v/d Veen
49.78
Rianne Heeringa
10.60
Mads Tolsma
10.49
Auke Tymen de Boer
16.31
Maureen Westerhof
10.62
Sanne Bouwstra
7.41
4Jasper Woudwijk
22.69
Astrid v/d Veen
49.78
Rianne Heeringa
10.60
Mads Tolsma
10.49
Auke Tymen de Boer
16.31
Maureen Westerhof
10.62
Sanne Bouwstra
7.41
5Erwin Lefferts
22.03
Fenna Jongsma
43.67
Fimke v/d Haring
10.26
Timo v/d Knaap
10.29
Riemer Zijlstra
9.92
Hanneke Westert
9.93
Nynke Kampen
6.25

Klassement PBH Jeugd 2018

 JongensMeisjesJeugd
1Ferran Houdijk
63.92
Hanna Stigter
54.55
Karsten Klarenbeek
66.17
2Lute van Dam
63.00
Jorian Kastelein
64.54
3Daan Rietveld
62.80
Thalina van der Wind
64.05
4Jonathan Timmerarends
61.74
Moniek van Vliet
63.16
5Rick van der Wind
61.55
Meike Zijderlaan
62.17

Klassement selectie Jeugd voor HK 2018

 Jongens 11-12 jaarMeisjes 11-12 jaar
1Roy Velis
10.80
Nikita van Dijk
9.00
2Wessel Schenk
10.07
Mendy Kool
8.54
3Karsten Klarenbeek
9.84
Meike Zijderlaan
8.46
4Chris Lodder
9.64
Thalina van der Wind
8.38
5Ratja Bleijenberg
9.17
Sara van den Berg
8.33

Klassement selectie Jeugd voor FK/NK 2018

 JongensMeisjesJeugdJongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Sietze Ketelaar
18.52
Judith de Haan
21.69
Aale de Haan
8.30
Mads Tolsma
20.15
Sietse Lefferts
20.05
Hanneke Westert
19.27
Berber Haanstra
17.01
2Jasper Woudwijk
11.13
Fenna Jongsma
21.27
Martin v/d Wal
7.75
Erwin Lefferts
19.98
Riemer Zijlstra
18.88
Maureen Westerhof
19.17
Sanne Bouwstra
14.49
3Jitse Postma
10.45
Astrid v/d Veen
21.12
Timo v/d Knaap
19.97
Jorrit Bouwstra
17.12
Hilde v/d Weij
17.89
Mare v/d Zee
13.19
4Thomas v/d Goot
10.22
Frauke Tijsma
20.50
Thijmen Veenstra
19.79
Auke Tymen de Boer
16.37
Jeltske Terpstra
17.02
Nynke Kampen
12.17
5Rianne Heeringa
18.85
Thijn Postma
19.61
Brent Monsma
16.31
Yenthe van Kammen
16.95
Mirthe Bruinsma
11.55

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond