Kalender PBH

Kalenderoverzicht

 DatumTijdPlaatsNaam
117-08-201819:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
217-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
318-08-201814:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
418-08-201814:30JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
518-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
620-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld Jeugd
720-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klasse
821-08-201819:00ZegveldNC Regionaal1e klasse
922-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
1023-08-201819:00VlistNC Regionaal 2e klasse
1123-08-201819:00VlistJeugd
1224-08-201819:00VlistNC Regionaal 1e klasse
1325-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
1425-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
1528-08-201818:00JaarsveldJeugd + Ouders
1601-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
1708-09-201813:00JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup

Wedstrijden eerder in 2018

 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
212-05-201814:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
312-05-201818:30:00Jaarsveld2e klasse
412-05-201818:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
519-05-201814:30:00ZegveldJeugd
619-05-201814:30:00Zegveld2e klasse
719-05-201818:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
822-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
923-05-201819:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1024-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
1126-05-201814:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
1226-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
1326-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal
1429-05-201819:00:00Vlist2e klasse
1530-05-201819:00:00VlistHoffman Bokaal
1602-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
1702-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
1802-06-201818:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
1905-06-201819:00:00Polsbroekerdam2e klasse
2006-06-201819:00:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
2109-06-201814:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
2209-06-201818:30:00PolsbroekerdamJeugd
2309-06-201818:30:00Polsbroekerdam2e klasse
2412-06-201819:00:00Zegveld2e klasse
2513-06-201819:00:00Zegveld1e klasse
2615-06-201819:00:00HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
2716-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
2816-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
2916-06-201818:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
3019-06-201819:00:00Jaarsveld2e klasse
3120-06-201819:00:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
3223-06-201814:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
3323-06-201814:30:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
3423-06-201818:30:00Jaarsveld2e klasse
3523-06-201818:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
3626-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
3726-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal Jeugd
3827-06-201819:00:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
3930-06-201814:30:00VlistVlisterbokaal Jeugd
4030-06-201814:30:00VlistVlisterbokaal 2e klasse
4130-06-201818:30:00VlistVlisterbokaal
4203-07-201819:00:00Linschoten2e klasse
4304-07-201819:00:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
4406-07-201819:00:00HaarzuylensJeugd
4507-07-201814:00:00LinschotenTweekamp
4610-07-201819:00:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
4711-07-201819:00:00Zegveld1e klasse
4814-07-201814:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasse
4914-07-201814:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal Jeugd
5014-07-201818:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal
5117-07-201819:00:00Polsbroekerdam2e klasse
5217-07-201819:00:00PolsbroekerdamJeugd
5318-07-201819:00:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
5420-07-201819:00:00PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
5521-07-201811:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
5621-07-201811:00:00PolsbroekerdamPolsstokdagJeugd
5721-07-201814:30:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
5831-07-201819:00:00Linschoten2e klasse
5931-07-201819:00:00LinschotenJeugd
6001-08-201819:00:00LinschotenDe Lange Willem Trofee
6103-08-201819:00:00LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
6204-08-201814:30:00Linschoten2e klasse
6304-08-201814:30:00LinschotenJeugd
6404-08-201818:30:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
6507-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
6607-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
6708-08-201819:00:00VlistRecycle Cup Vlist
6810-08-201818:30:00PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd
6911-08-201814:00:00VlistHollands Kampioenschap
7013-08-201819:00:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
7113-08-201819:00:00JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
7214-08-201819:00:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
7314-08-201819:00:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
7415-08-201818:30:00LinschotenNationale Competitie

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond